Start arrow Aktualności

13.02.2015 - Bal Karnawałowy.
14.02.2015.
  Bal karnawałowy to niezwykły dzień dla przedszkolaków. Dostarcza im wiele radości i przeżyć. W naszym przedszkolu już od rana pojawiły się kolorowe postacie: księżniczki, wróżki, policjanci i inni bohaterowie znanych bajek. Od pierwszych dźwięków muzyki wszyscy bawili się znakomicie, a uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci. W trakcie balu odbyło się wiele konkursów, które dodatkowo rozbawiły przedszkolaków. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z wielkim żalem opuszczały salę balową. Kolejny bal już za rok! Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów.  (galeria)

12.02.2015 - "Diabolina i inni".
14.02.2015.
 W dniu 12.02.2015 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole na temat ,, Diabolina i inni”. W kategorii przedszkola dzieci  zajęły: II miejsce Wiktor Leszcz, III miejsce Nikola Wojtysiak z grupy III, wyróżnienie otrzymała z grupy I Róża Młodawska. Celem konkursu było: wzbudzanie w uczestnikach kreatywności w wykonaniu pracy plastycznej, rozwijanie uzdolnień plastycznych, propagowanie bajek i baśni, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodych autorów.  (galeria)

11.02.2015 - ,"Żyjmy zdrowo na sportowo
14.02.2015.

W dniu 11.02.2015r w grupie I odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. ,,Żyjmy zdrowo na sportowo”. Zajęcie otwarte wzbudziło wiele pozytywnych emocji wśród rodziców, ponieważ uczestnicząc w nich mogli oni poznać charakter pracy wychowawczo-dydaktycznej z dziećmi. Celem zajęcia było rozwijanie ogólnej sprawności ruchowej, jako jednego z czynników pozytywnego zdrowia.  (galeria)

06.02.2015 - Bądźmy zdrowi  wiemy, więc działamy  realizacja projektu.
06.02.2015.
  W ramach projektu „Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy” odbyły się w Przedszkolu Miejskim nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi „Czerwony Kapturek” zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Wyprawa na Wyspę Zdrowia”. W zajęciach tych uczestniczyła również Pani Izabela Kamińska – przedstawiciel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kole. Celem zajęć był wzrost świadomości u dzieci i rodziców nt. wpływu odżywiania i aktywności fizycznej na zachowanie i umacnianie zdrowia. Na koniec dzieci otrzymały  od gościa – Pani Izabeli Kamińskiej upominki z logo projektu za aktywny udział.  (galeria)

05.06.2015 - Dom Pomocy Społecznej.
06.02.2015.
  W czwartek 5 lutego dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi wybrały się do DPS – u w Kole przy ulicy Poniatowskiego, aby z okazji dnia Babci i Dziadka umilić czas mieszkańcom, przygotowaną na ten dzień częścią artystyczną. Zaprezentowane piosenki, tańce i wiersze wywołały na wielu twarzach wzruszenie, a niekiedy łzy. Na pamiątkę spotkania najmłodsi wręczyli samodzielnie wykonany upominek. W podziękowaniu za występy dzieci zaproszone zostały na słodki poczęstunek.  (galeria)

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 254